Wie is wie?

Algemeen
Fernand Van Trimpont
Fernand Van Trimpont
voorzitter
Sandra Calcoen
Sandra Calcoen
financieel directeur
sandra.calcoen@so-lva.besandra.calcoen@so-lva.be0479 52 33 600479 52 33 60
Karine Van Gijsegem
Karine Van Gijsegem
onthaalmedewerker
karine.van.gijsegem@so-lva.bekarine.van.gijsegem@so-lva.be0485 12 21 920485 12 21 92
Kristof D'haene
Kristof D'haene
communicatieverantwoordelijke
kristof.dhaene@so-lva.bekristof.dhaene@so-lva.be0477 63 93 170477 63 93 17
Projectmedewerkers
Stephanie Van Impe
Stephanie Van Impe
deskundige ruimtelijke ordening
stephanie.van.impe@so-lva.bestephanie.van.impe@so-lva.be0494 80 52 460494 80 52 46
Dorine Cougé
Dorine Cougé
Medewerker woningkwaliteit
dorine.couge@so-lva.bedorine.couge@so-lva.be0487 75 00 310487 75 00 31
Mien Gillis
Mien Gillis
expert economie
mien.gillis@so-lva.bemien.gillis@so-lva.be
0485 68 91 250485 68 91 25
Koen De Mesel
Koen De Mesel
parkmanager - patrimoniumbeheerder
koen.de.mesel@so-lva.bekoen.de.mesel@so-lva.be0475 57 87 000475 57 87 00
Pieter Kindermans
Pieter Kindermans
coördinator gebiedsontwikkeling
pieter.kindermans@so-lva.bepieter.kindermans@so-lva.be0499 52 19 920499 52 19 92
Kris Van Buynder
Kris Van Buynder
expert gebiedsontwikkeling
kris.van.buynder@so-lva.bekris.van.buynder@so-lva.be0486 14 93 730486 14 93 73
Nathalie Steenhaut
Nathalie Steenhaut
expert gebiedsontwikkeling
nathalie.steenhaut@so-lva.benathalie.steenhaut@so-lva.be0488 08 93 420488 08 93 42
Stijn Monsaert
Stijn Monsaert
expert ruimtelijke ordening
stijn.monsaert@so-lva.bestijn.monsaert@so-lva.be
0488 08 90 750488 08 90 75
Alexander De Wit
Alexander De Wit
coördinator ruimtelijke ordening
alexander.de.wit@so-lva.bealexander.de.wit@so-lva.be0474 73 94 730474 73 94 73
Els Reynaert
Els Reynaert
expert ruimtelijke ordening
els.reynaert@so-lva.beels.reynaert@so-lva.be
0486 34 66 050486 34 66 05
Fabian Debeer
Fabian Debeer
expert ruimtelijke ordening
fabian.debeer@so-lva.befabian.debeer@so-lva.be0477 54 88 590477 54 88 59
Yiqiao Wang
Yiqiao Wang
expert ruimtelijke ordening
yiqiao.wang@so-lva.beyiqiao.wang@so-lva.be0484 36 02 410484 36 02 41
Koen Vanden Berghe
Koen Vanden Berghe
expert ruimtelijke ordening
koen.vanden.berghe@so-lva.bekoen.vanden.berghe@so-lva.be
0494 43 39 680494 43 39 68
Stefaan De Neve
Stefaan De Neve
adviseur lokaal woon- en energiebeleid
stefaan.de.neve@so-lva.bestefaan.de.neve@so-lva.be
0489 81 23 850489 81 23 85
Saskia Van der Stricht
Saskia Van der Stricht
coördinator klimaat, energie en wonen
saskia.van.der.stricht@so-lva.besaskia.van.der.stricht@so-lva.be0488 08 94 810488 08 94 81
Daan De Mesel
Daan De Mesel
expert woon- en energiebeleid
daan.de.mesel@so-lva.bedaan.de.mesel@so-lva.be
0474 83 97 890474 83 97 89
Charlotte Temmerman
Charlotte Temmerman
adviseur lokaal woon- en energiebeleid
charlotte.temmerman@so-lva.becharlotte.temmerman@so-lva.be
0488 08 91 780488 08 91 78
Bart Van Hulle
Bart Van Hulle
adviseur lokaal woon- en energiebeleid
bart.van.hulle@so-lva.bebart.van.hulle@so-lva.be
0489 81 21 590489 81 21 59
Katrien Heirman
Katrien Heirman
adviseur lokaal woon- en energiebeleid
katrien.heirman@so-lva.bekatrien.heirman@so-lva.be
0488 08 96 140488 08 96 14
Stefaan Torfs
Stefaan Torfs
coördinator omgevingshandhaving
stefaan.torfs@so-lva.bestefaan.torfs@so-lva.be0484 36 03 060484 36 03 06
Joakim Lepère
Joakim Lepère
adviseur lokaal woon- en energiebeleid
joakim.lepere@so-lva.bejoakim.lepere@so-lva.be
0489 81 23 550489 81 23 55
Sam Van De Walle
Sam Van De Walle
woningcontroleur
sam.van.de.walle@so-lva.besam.van.de.walle@so-lva.be
0488 08 92 490488 08 92 49
Nico Van de Meerssche
Nico Van de Meerssche
woningcontroleur
nico.van.de.meerssche@so-lva.benico.van.de.meerssche@so-lva.be
0483 02 00 390483 02 00 39
Klaas De Pauw
Klaas De Pauw
expert omgevingshandhaving
klaas.de.pauw@so-lva.beklaas.de.pauw@so-lva.be0487 67 34 290487 67 34 29
Stien De Cock
Stien De Cock
klimaatcoach
stien.de.cock@so-lva.bestien.de.cock@so-lva.be
0496 16 59 110496 16 59 11
Emilie De Witte
Emilie De Witte
klimaatcoach
emilie.de.witte@so-lva.beemilie.de.witte@so-lva.be
0489 81 25 490489 81 25 49
Caroline Vlaeminck
Caroline Vlaeminck
klimaatcoach
caroline.vlaeminck@so-lva.becaroline.vlaeminck@so-lva.be
0488 98 57 190488 98 57 19
Ewout Depauw
Ewout Depauw
coördinator mobiliteit en studiedienst
ewout.depauw@so-lva.beewout.depauw@so-lva.be0488 08 96 180488 08 96 18
Jeremy Van Ophem
Jeremy Van Ophem
adviseur mobiliteit
jeremy.van.ophem@so-lva.bejeremy.van.ophem@so-lva.be0496 38 50 100496 38 50 10
Chun-Nan Wu
Chun-Nan Wu
grafisch ontwerper ruimte
chun-nan.wu@so-lva.bechun-nan.wu@so-lva.be
0488 28 27 200488 28 27 20
Jan De Mette
Jan De Mette
expert publieke ruimte
jan.demette@so-lva.bejan.demette@so-lva.be
0485 38 07 990485 38 07 99
Nadine Verbraecken
Nadine Verbraecken
projectmedewerker
nadine.verbraecken@so-lva.benadine.verbraecken@so-lva.be
0485 35 01 860485 35 01 86
Pavol Orlicky
Pavol Orlicky
coördinator energiehuis
pavol.orlicky@so-lva.bepavol.orlicky@so-lva.be0493 04 04 150493 04 04 15
Preventiedienst
Koen Van Hoyweghen
Koen Van Hoyweghen
preventieadviseur GID-PBW
koen.van.hoyweghen@so-lva.bekoen.van.hoyweghen@so-lva.be
0497 10 18 640497 10 18 64
Jo Van Welden
Jo Van Welden
preventieadviseur GID-PBW
jo.van.welden@so-lva.bejo.van.welden@so-lva.be
0496 99 49 140496 99 49 14
Karl Laridon
Karl Laridon
preventieadviseur GID-PBW
karl.laridon@so-lva.bekarl.laridon@so-lva.be
0499 51 52 610499 51 52 61
Ronny Bossaert
Ronny Bossaert
preventieadviseur GID-PBW
ronny.bossaert@so-lva.beronny.bossaert@so-lva.be
0495 70 46 610495 70 46 61
Carmo Molhoek
Carmo Molhoek
preventieadviseur GID-PBW
carmo.molhoek@so-lva.becarmo.molhoek@so-lva.be
0484 65 77 490484 65 77 49
Onroerend erfgoed
Raphaël De Mey
Raphaël De Mey
expert bouwkundig erfgoed
raf.de.mey@so-lva.beraf.de.mey@so-lva.be
0488 48 31 350488 48 31 35
Bart Cherretté
Bart Cherretté
coördinator onroerend erfgoed
bart.cherrette@so-lva.bebart.cherrette@so-lva.be0486 83 13 410486 83 13 41
Liesbeth Massagé
Liesbeth Massagé
fysische antropologe
liesbeth.massage@so-lva.beliesbeth.massage@so-lva.be
0484 13 46 770484 13 46 77
Sami Belbachir
Sami Belbachir
arbeider archeologie
Harry Bonnares
Harry Bonnares
arbeider archeologie