Fernand Van Trimpont
Fernand Van Trimpont
VOORZITTER
Sami Belbachir
Sami Belbachir
arbeider archeologie
Brecht Boelaert
medewerker energiehuis

energiehuis@so-lva.be

053 41 11 11

Harry Bonnarens
Harry Bonnarens
arbeider archeologie
Ronny Bossaert
Ronny Bossaert
preventieadviseur GID-PBW

ronny.bossaert@so-lva.be

0495 70 46 61

Pieter Bothuyne
Pieter Bothuyne
Renovatiecoach

pieter.bothuyne@so-lva.be

053 41 17 19

Veerle Buyl
Veerle Buyl
Administratief medewerker

veerle.buyl@so-lva.be

053 64 65 23

0484 36 02 69

Sandra Calcoen
Sandra Calcoen
Financieel directeur

sandra.calcoen@so-lva.be

053 64 65 37

0479 52 33 60

Bart Cherretté
Bart Cherretté
coördinator onroerend erfgoed

bart.cherrette@so-lva.be

053 64 65 36

0486 83 13 41

Willem Cheyns
expert omgevingshandhaving

willem.cheyns@so-lva.be

053 41 11 12

0486 58 14 48

Dorine Cougé
Dorine Cougé
Adviseur lokaal woon- en energiebeleid

dorine.couge@so-lva.be

053 41 17 18

Wim De Backer
Projectmanager energie

wim.de.backer@so-lva.be

0496 58 24 21

Fabian Debeer
expert ruimtelijke ordening

fabian.debeer@so-lva.be

053 64 65 24

0477 54 88 59

Jonas De Clercq
Jonas De Clercq
Medewerker marketing en communicatie

jonas.de.clercq@so-lva.be

053 64 65 38

0472 49 52 75

Ina De Jaeger
Ina De Jaeger
expert energie

ina.de.jaeger@so-lva.be

0487 48 58 42

Daan De Mesel
Daan De Mesel
expert woon- en energiebeleid

daan.de.mesel@so-lva.be

053 64 65 14

0474 83 97 89

Koen De Mesel
Koen De Mesel
parkmanager - verkoop bedrijventerreinen - patrimoniumbeheerder

koen.de.mesel@so-lva.be

053 64 65 25

0475 57 87 00

Raf De Mey
Raphaël De Mey
expert bouwkundig erfgoed

raf.de.mey@so-lva.be

0488 48 31 35

Stefaan De Neve
Stefaan De Neve
adviseur lokaal woon- en energiebeleid

stefaan.de.neve@so-lva.be

053 - 64 65 15

Nicolas Denutte
Expert archief- en informatiebeheer

nicolas.denutte@so-lva.be

0478 61 42 79

Ewout Depauw
Ewout Depauw
coördinator mobiliteit en studiedienst

ewout.depauw@so-lva.be

053 60 77 02

0488 08 96 18

Klaas De Pauw
Klaas De Pauw
expert omgevingshandhaving

klaas.de.pauw@so-lva.be

053 41 17 13

0487 67 34 29

Alexander De Wit
Alexander De Wit
coördinator ruimtelijke ordening

alexander.de.wit@so-lva.be

053 73 74 20

0474 73 94 73

Emilie De Witte
Emilie De Witte
klimaatcoach

emilie.de.witte@so-lva.be

0489 81 25 49

Kristof D’haene
Verantwoordelijke Marketing en communicatie

kristof.dhaene@so-lva.be

053 60 77 00

0477 63 93 17

Lucrèce Eliano
Mien Gillis
Mien Gillis
coördinator economie en regiowerking

mien.gillis@so-lva.be

0485 68 91 25

Katrien Heirman
Katrien Heirman
adviseur lokaal woon- en energiebeleid

katrien.heirman@so-lva.be

053 64 65 16

Pieter Kindermans
Pieter Kindermans
coördinator gebiedsontwikkeling

pieter.kindermans@so-lva.be

053 64 65 27

0499 52 19 92

Ann-Sofie Lamon
deskundige klimaat

ann-sofie.lamon@so-lva.be

053 646 526

0479 34 22

Karl Laridon
Karl Laridon
preventieadviseur GID-PBW

karl.laridon@so-lva.be

0499 51 52 61

Joakim Lepère
Joakim Lepère
adviseur lokaal woon- en energiebeleid

joakim.lepere@so-lva.be

053 64 65 17

Marie-Julie Loy
deskundige economie - verweefcoach

marie-julie.loy@so-lva.be

053 41 11 15

0471 40 14 69

Liesbeth Massagé
Liesbeth Massagé
fysische antropologe

liesbeth.massage@so-lva.be

0479 43 40 09

Carmo Molhoek
Carmo Molhoek
preventieadviseur GID-PBW

carmo.molhoek@so-lva.be

0484 65 77 49

Stijn Monsaert
Stijn Monsaert
expert ruimtelijke ordening

stijn.monsaert@so-lva.be

0488 08 90 75

Nathalie Neirynck
projectmanager mobiliteit

nathalie.neirynck@so-lva.be

0486 32 79 72

Bram Quaghebeur
Bram Quaghebeur
coördinator team bouwkunde

bram.quaghebeur@so-lva.be

053 41 17 15

0479 97 14 86

Arnaud Schaubroeck
medewerker energiehuis

energiehuis@so-lva.be

053 41 11 14

Nathalie Steenhaut
Nathalie Steenhaut
expert gebiedsontwikkeling

nathalie.steenhaut@so-lva.be

053 64 65 21

0488 08 93 42

Charlotte Temmerman
Charlotte Temmerman
medewerker energiehuis

charlotte.temmerman@so-lva.be

053 41 11 14

Stefaan Torfs
Stefaan Torfs
coördinator omgevingshandhaving

stefaan.torfs@so-lva.be

053 73 74 25

0484 36 03 06

Kris Van Buynder
Kris Van Buynder
projectleider bouwkunde

kris.van.buynder@so-lva.be

053 60 77 06

0486 14 93 73

Sarah Van Cromphaut
expert ruimtelijke ordening

sarah.van.cromphaut@so-lva.be

053 41 17 11

0485 89 77 56

Nico Van de Meerssche
woningcontroleur

nico.van.de.meersche@so-lva.be

0483 02 00 39

Saskia Van der Stricht
Saskia Van der Stricht
coördinator team wonen en energie

saskia.van.der.stricht@so-lva.be

053 60 77 01

Sam Van de Walle
Sam Van de Walle
woningcontroleur

sam.van.de.walle@so-lva.be

053 64 65 13

Karine Van Gijsegem
Karine Van Gijsegem
onthaalmedewerker

karine.van.gijsegem@so-lva.be

053 64 65 20

0485 12 21 92

Bart Van Hulle
Bart Van Hulle
adviseur lokaal woon- en energiebeleid

bart.van.hulle@so-lva.be

053 64 65 19

Koen Van Hoyweghen
Koen Van Hoyweghen
preventieadviseur GID-PBW

koen.van.hoyweghen@so-lva.be

0497 10 18 64

Stephanie Van Impe
Stephanie Van Impe
deskundige ruimtelijke ordening

stephanie.van.impe@so-lva.be

053 73 74 21

0494 80 52 46

Jeremy Van Ophem
Jeremy Van Ophem
deskundige mobiliteit

jeremy.van.ophem@so-lva.be

053 41 17 10

0496 38 50 10

Jo Van Welden
Jo Van Welden
preventieadviseur GID-PBW

jo.van.welden@so-lva.be

0496 99 49 14

Koen Vanden Berghe
Koen Vanden Berghe
expert ruimtelijke ordening

koen.vanden.berghe@so-lva.be

0494 43 39 68

Nadine Verbraecken
Nadine Verbraecken
medewerker energiehuis

energiehuis@so-lva.be

053 41 11 14

Angeliques Verspeurt
projectleider bouwkunde

angeliques.verspeurt@so-lva.be

0478 55 06 72

Rian Verstringe
Adviseur lokaal woon- en energiebeleid

rian.verstringe@so-lva.be

0489/78.17.35

Caroline Vlaeminck
Caroline Vlaeminck
klimaatcoach

caroline.vlaeminck@so-lva.be

0488 98 57 19

Yiqiao Wang
Yiqiao Wang
expert ruimtelijke ordening

yiqiao.wang@so-lva.be

053 73 74 23

0484 36 02 41

Alexis Watterman
archeoloog

alexis.watterman@so-lva.be

0488 44 94 12

Chun-Nan Wu
Chun-Nan Wu
grafisch ontwerper ruimte

chun-nan.wu@so-lva.be

0488 28 27 20

Khalid Zamani
Arbeider archeologie

khalid.zamani@so-lva.be

Vacature